Metabolic Balance Polska - Dotacje

Dotacje

Metabolic Balance

Oprogramowanie jest oparte na krajowych bazach danych żywności. Zasady Metabolic Balance opracowano w oparciu o wyniki światowych i własnych badań medycznych. Ten złożony program jest stale udoskonalany i dostosowywany do aktualnych osiągnięć naukowych.

Dzisiaj Metabolic Balance ma zasięg globalny. Podstawowa koncepcja indywidualności nie zmieniła się od czasu jej powstania. Ta indywidualność obejmuje plany żywieniowe, osobisty nadzór i radość, której doświadczasz, gdy sukces Metabolic Balance zaczyna działać na Ciebie.

Koncepcja odżywiania wg Metabolic Balance

Metabolic Balance to holistyczna koncepcja żywienia oparta na intensywnej i indywidualnej opiece oraz na stworzeniu spersonalizowanego programu żywieniowego.

Ten jasny i prosty program o określonej formule pokazuje:

 • jakie pokarmy jeść, a których unikać,
 • w jakich ilościach te produkty powinny być spożywane,
 • w jakiej kombinacji należy je spożywać,
 • kiedy je spożywać.

Indywidualny i wyjątkowy - tak jak Ty!

Każdy program jest unikalny, ponieważ podstawą do jego stworzenia są:

 • wartości krwi
 • wartości pomiarowe
 • dane osobowe klienta

Dzięki temu Metabolic Balance dostosowuje program żywieniowy do osobistych potrzeb pacjenta, np.:

 • allergii,
 • chorób,
 • indywidualnych upodobań i antypatii.

Metabolic Balance to świetna opcja dla rosnącej wciąż liczby osób, które "próbowały już wszystkiego", ale także dla każdego, kto ceni swoje zdrowie.

Podstawa programu żywieniowego Metabolic Balance:

Twoja krew = Twoja historia

W szeroko rozgałęzionej sieci naczyń krwionośnych krąży stale od 5 do 6 litrów krwi -zagląda ona do każdego zakamarka ciała i każdego organu. Choroby i zaburzenia zmieniają jej obraz, toteż dostarcza ona rzetelnych informacji o funkcjonowaniu narządów i układów oraz o tym, czy są stany zapalne lub ryzyko choroby.

Analiza krwi jest dla lekarzy nieodzowną metodą oceny stanu zdrowia.

Wartości krwi pacjenta ukazują również, których składników odżywczych brakuje w wystarczających ilościach. Metabolic Balance potrzebuje 36 wyników krwi do stworzenia indywidualnego planu żywieniowego. Wyniki analizy krwi są następnie oceniane wraz z danymi osobowymi (np. wszelkie wcześniejsze choroby, preferencje dietetyczne, takie jak wegetarianizm itp.) oraz składnikami spożywanej żywności.

Wszystkie te informacje stanowią podstawę indywidualnego planu metabolizmu Metabolic Balance.

Certyfikowane szkolenie online z metody Metabolic Balance ®

Na mocy tego seminarium stają się Państwo „dyplomowanymi opiekunami „programu żywieniowego Metabolic Balance ® w Polsce. Dostają Państwo również osobisty kod do pracy na platformie Metabolic Balance. Kod ten umożliwia wygenerowanie planu dla pacjenta i prowadzenie go w nim (tzw. wizyty konsultacyjne).Warunkiem jest ukończenie pierwszego i drugiego stopnia szkolenia.

Szkolenie obejmuje:

 1. Pierwszy stopień szkolenia zasadniczego - podstawy wiedzy o programie. Dla każdego, kto pragnie poszerzyć swoją wiedzę na temat świata Metabolic Balance. Wprowadziliśmy tę formułę w odpowiedzi na liczne zapytania naszych byłych i obecnych pacjentów, którzy pragną rozwijać się żywieniowo w oparciu o metodę MB. Trwa 2 dni.
 2. Drugi zaawansowany stopień szkolenia zasadniczego - zakończony egzaminem certyfikatem upoważniającym do pracy z pacjentem. Stopień przeznaczony dla specjalistów d/s żywienia, naturopatów oraz lekarzy nauk medycznych. Trwa 2dni.
 3. Szkolenia tematyczne - związane z prowadzeniem pacjenta w schorzeniach dietozależnych. Każdy temat (jednostka chorobowa) - 1 dzień.

Dotacje unijne - skorzystaj już dziś!

Dzięki dofinansowaniom z Unii Europejskiej jesteśmy w stanie pozyskać dla Państwa zniżkę w wys. 80% kosztów. Generuje to stawkę:

 • 240 zł za szkolenie zasadnicze podstawowe
 • 240 zł za szkolenie zasadnicze zaawansowane
 • 120 zł za każde szkolenie tematyczne

 

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji:

tel: +48604554477

@: oliwia@metabolicbalance.pl